Forumteams.com !

Tam Versiyon: Microsoft’u Kim Kurdu?
Şu Anda Arşiv Modunu Görüntülemektesiniz. Tam Versiyonu Görüntülemek İçin Buraya Tıklayınız.
Microsoft’u Kim Kurdu?

Microsoft 1975 yılında Amerika’da iki üniversite öğrencisi tarafından kuruldu. Her masaya bir bilgisayar projesiyle yola çıkan bu öğrencilerden en bilineni..

Microsoft 1975 yılında Amerika’da iki üniversite öğrencisi tarafından kuruldu. Her masaya bir bilgisayar projesiyle yola çıkan bu öğrencilerden en bilineni ve asıl kurucusu ünvanını taşıyan Bill Gates’tir.

28 Ekim 1955 doğumlu olan Bill Gates Microsoft projesinin büyüyeceği ve gelişebileceği düşüncesiyle Harvard Üniversitesi’nde ki Hukuk eğitimini yarıda bırakıp New Mexico eyaletinde Microsoft’un temellerini attı.

Microsoft’un dünyaca ünlü bir şirket olmasıyla birlikte Bill Gates dünyanın en zengin insanı ünvanını aldı.

Kim Kurdu?
Bill Gates
Hayatımızı değiştiren adam. Teşekkürler. Bill Gates  Utangaç

Ziyaretçi

Gelmiş geçmiş en zengin dünyalı. Servetine her yıl milyarlar eklenmeye devam ediyor.
Bill Gates genellikle tarım arazisi satın alıyor büyük tarım şirketlerine ortak oldu ve daha önce yaptığı açıklamalarda geleceğin gıda sorunundan ve tek kurtuluşun tarım yapmak olduğundan bahsetmiştir. Umarım bizde tarımın değerini anlarız.
Bütün bunları işletim sistemi windows olan bir PC den okumak. İşin daha kötüsü, sivil kısmı geçtim şu anda çoğu savunma sanayi firmamızda windows işletim sistemi kullanılıyor.