Forumteams.com !

Tam Versiyon: Aktivasyon Bekleyen Üyeler Hakkında
Şu Anda Arşiv Modunu Görüntülemektesiniz. Tam Versiyonu Görüntülemek İçin Buraya Tıklayınız.
Merhaba Değerli üyelerimiz,

Sitemize kayıt olan tüm üyelerimiz, kayıt olurken belirttikleri e-posta adresine gönderilen e-posta ile aktivasyon işlemlerini gerçekleştirene kadar "Aktivasyon Bekleyen" Grubundadır.

Bu üye grubundaki üyeler üyeliklerini aktifleştirmezse üyelikleri silinecektir bir süre sonra

E-posta adresinize gönderilen e-posta'daki bağlantıya tıklarsanız üyeliğinizi etkinleştirmiş olursunuz.

Üyeliğinizi etkinleştirmezseniz sitemizde bulunan dosyaları indiremez, yeni konu açamaz veya mesaj yazamazsınız.

Üyelik etkinleştirmede problem yaşıyorsanız veya eposta adresinizi değiştiremiyorsanız lütfen forumteams.destek@gmail.com mail adresinden bizlere bilgi veriniz.

Ziyaretçi

Merhaba, mail adresime bir türlü şifre sıfırlama maili gelmiyor. Gelmediği için şifremi sıfırlayıp giriş yapamıyorum.
Kullanıcı Adım: FrodoTheYuzuksuz
(10-01-2024 Saat 01:22)Ziyaretçi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Sitemize Ücretsiz Olarak Üye Olmanız veya Giriş Yapmanız Gerekmektedir.Merhaba, mail adresime bir türlü şifre sıfırlama maili gelmiyor. Gelmediği için şifremi sıfırlayıp giriş yapamıyorum.
Kullanıcı Adım: FrodoTheYuzuksuz

merhaba şifreniz foruma kayıt olduğunuz mail adresine yeniden iletilmiştir.

iyi forumlar dilerim..