Forumteams.com ! Genel Paylaşım Forumu

Tam Versiyon: VLC Media Player Ile IPTV İzleme Nasıl Yapılır?
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
VLC Media Player ile IPTV İzleyin
1) VLC Media Player’ı bilgisayarınıza indirin.  Linkleri Görebilmeniz İçin Sitemize Ücretsiz Olarak Üye Olmanız veya Giriş Yapmanız Gerekmektedir.
2) m3u linkiniz hazır olsun
3) Aşağıdaki adımlar ile kolayca kurup hemen izlemeye başlayabilirsiniz.

Linkleri Görebilmeniz İçin Sitemize Ücretsiz Olarak Üye Olmanız veya Giriş Yapmanız Gerekmektedir. veya Linkleri Görebilmeniz İçin Sitemize Ücretsiz Olarak Üye Olmanız veya Giriş Yapmanız Gerekmektedir. işletim sistemli bilgisayarınızda programını indirerek iPTV yayınlarını izleyebilirsiniz. Linkleri Görebilmeniz İçin Sitemize Ücretsiz Olarak Üye Olmanız veya Giriş Yapmanız Gerekmektedir. Programı indirip kurduktan sonra aşağıdaki adımları uygulamanız yeterlidir;

VLC Media Player programını açın.

Ortam – Ağ Akışı Aç a tıklayın.

Ağ iletişim kuralı ve adresini yazan kutucuğuna,  m3u linkinizi komple koplayalıp yapıştırın ve Oynat butonuna tıklayın. Sağ tarafta kanal listeniz birkaç saniye içinde yüklenecektir. 

İzlemek istediğiniz kanala çift tıklayıp açabilir, görüntüye çift tıklayıp tam ekran yapabilirsiniz. Görünüm – Oynatma Listesi ile kanal listenizi tekrar görüntüleyebilirsiniz. 

Not: Kurulum işleminizi m3u dosyası indirip VLC ile açmak yerine bu şekilde yaparsanız kanal listeniz otomatik güncelleme alır. Kurulumu bu şekilde yapmanızı tavsiye ederim.