Hakkımızda
Forumteams, 2007 yılında kurulan Paylaşım forumu sitesidir. Yaklaşık 15 yıla yakın geçmişi olan kurucu ekibimiz, uzun yıllar boyunca internet dünyasında yer almış ve çeşitli projelerde bulunmuştur.

Forum kavramının ilklerinin altında da bu kurucu ekibimizin imzası bulunmaktadır.

Uzun yıllar boyunca bütün zorluklara göğüs gererek bugünlere gelen ekibimiz, şimdi “Forumteams” adı altında, yeniden başta forum severler olmak üzere web dünyasında 2020 yılında tekrardan hizmetini sürdürmeye karar vermiştir.

Vizyonumuz:

Türkiye’de ve Dünya da insanlara en iyi forum ve içerik deneyimini yaşatarak, insanların faydalı bilgiler edinmesini sağlamak.

Misyonumuz:

Sitemize giriş yapan herkese kaliteli içerikler ve hizmet sunarak, insanları zihninde sosyal medya alternatifi olarak daha güvenilir bir ortamında var olduğunu sağlamak.

ForumTeams ile iletişime geçmek için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz. Reklam vermek için ise reklam mail adresini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Sorularınıza En geç (3) üç İş Günü içerisinde geri dönüş yapılacaktır. Lütfen sorularınızı olabildiğince açık ve detaylı bir şekilde yazın. (Gerekirse ekran görüntüsü paylaşımları ile destekleyin.) Böylece soruyu veya sorunu tam olarak anlamak için sizinle tekrar iletişime geçmemiz gerekmeden, yani zaman kaybetmeden bizler de sorunu net bir şekilde anlayıp, hemen cevap yazabiliriz.

Mail Adreslerimiz:

destek@forumteams.com >>> reklam@forumteams.com


ForumTeams