Konu Sahibi: şenol, Kategori: Bing, Mesajlar: 0 , Okunma: 9

Bing SEO Kartı Nedir ?

#1
Döküman 
Bing SEO Kartı Nedir ?

Bu bölüm, web yöneticilerine web sayfalarındaki SEO tabanlı hatalar ve uyarılar hakkında ayrıntılar sağlar. Yaklaşık 15 SEO en iyi uygulamasıyla, sistemlerimiz URL'yi tarayacak ve taranan sayfanın bu SEO en iyi uygulamalarının her birine uygun olup olmadığını size bildirmek için bir rapor oluşturacaktır.

Burada dikkat edilmesi gereken bazı önemli noktalar şunlardır:
  • Hata Sayısı, taranan sayfada kaç ihlal bulunduğunu size söyler.

  • Kırmızı ile işaretlenen öğeler yüksek öncelikli, sarı orta öncelikli ve mavi düşük öncelikli anlamına gelir.

  • Herhangi bir sorunun üzerine gelindiğinde, hatayla ilgili ayrıntıları ve aynı sorunu çözmek için gereken adımları gösteren bir "Nasıl düzeltilir?" Seçeneği açılır.

  • Herhangi bir hatayı tıklamak, hatanın ayrıntılı analizini almamıza ve ilgili kod içi HTML'yi ve aynısını nasıl düzelteceğine ilişkin adımları vurgulamamıza yol açacaktır. Birden çok örnek arasında gezinebilir ve URL'nin canlı durumunu kontrol edebilir veya gün için mevcut kalan URL gönderme kotalarına dayalı olarak web sayfasının yeniden taranması için aynısının dizine eklenmesini isteyebilir. Analiz edilen bölmesi, taranan sayfanın neresinde bulundukları not edilen uyumluluk öğelerinin her biri ile birlikte sitenin bir görünümünü gösterir. Ortada + ile kırmızı "küre" ile gösterilirler. Orijinal'i seçmek, taradığımız sayfayı web'de göründüğü gibi gösterir.
Forum İmzasıFikrin rütbesi yoktur.
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Bing Arama Motorunun Sunduğu Servisler Nelerdir ? şenol 0 14 13-07-2022 Saat 00:50
Son Yorum: şenol
Microsoft Bing Arama Motoru Engin 0 64 18-02-2022 Saat 15:08
Son Yorum: Engin

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

ForumTeams