Konu Sahibi: Soulfly, Kategori: Astroloji, Mesajlar: 0 , Okunma: 19

Doğum Ayına Göre Ruh Hali

#1
Döküman 
Doğum Ayına Göre Ruh Hali

OCAK:

Hırslı ve ciddi kişilik. Öğrenmeyi ve öğretmeyi sever. Akıllı, planlı, programlıdır. Çok çalışkan ve üretkendir. Çok eleştirir. Hassas ve derin hisleri vardır. İnsanı nasıl mutlu edeceğini bilir. Aşırı dikkatlidir. Bünyesi kuvvetlidir. Zor heyecanlanır. Romantiktir ama aşkını ifade etmekte zorlanır. Çocukları sever. Evcil ve sadık bir eş olur. Kolayca kıskanır. Sosyal yönden zayıftır.

ŞUBAT:

Somut şeylere önem verir. Değişken, sessiz, utangaç ve ağırkanlı. Kendine güveni pek yok. Dürüst. Özgürlüğüne düşkün. Bazen saldırganlaşır. Kesin olmayan işlerden hoşlanmaz. İnatçıdır. Hayallerinin peşinden gider. Batıl inançlara eğilimlidir.


MART:

Çekici kişilik,utangaç ve tutucu. Esrarengiz. Cömert ve sempatik. Rahatına düşkün. Hassas. Hizmet etmekten zevk alır. Kolay sinirlenmez. Güvenilir. Nezakete önem verir. İyi bir gözlemcidir. İntikamcıdır. Seyehat etmeyi sever. Dikkat çekmeyi sever. Dekorasyona meraklı. Tempolu müzikleri sever. Çok değişkendir

NİSAN:

Aktif ve enerji dolu. Çabuk karar verip çabuk pişman olur. Şefkatlidir. Mantığını dinler. Diplomatiktir. İnsanları teselli etmeyi sever. Dostlarının sıkıntılarıyla ilgilenir. Cesurdur. Maceraperesttir. Sevgi ve ilgisini belli eder. Hafızası güçlüdür.

MAYIS:

Sert yapılı. Kolay sinirlenir. İlgi çeker. Fiziki güzelliğe önem verir. Motivasyona ihtiyacı yok. Sistematik çalışır. Hayal kurmayı sever. İleri görüşlü. Kolay sakinleştirilir. Anlayışlı. Edebiyat ve sanatla ilgili. Evde oturmaktan sıkılır. Çocukları pek sevmez.

HAZİRAN:

Aynı anda birden fazla şeyi düşünür. Nazik ve tatlı dillidir. Hassastır kararsızdır. Komik ve eğlecelidir. Konuşkandır. Kolay arkadaş edinir. Kolay incinir. Gribe yatkın bünyesi vardır. Çok inatçıdır.

TEMMUZ:

İyi bir sırdaş. Anlaşılması güç. Aşırı gururlu. Başkalarının düşüncelerine aşırı önem verir. Sokulgandır. Kin tutar. Sempatiktir. Yalnız olmayı sever. Kolay öğrenir. Arkadaş sıkıntısı çekmez. Zor ikna olur. Ağır işleri sever.

AĞUSTOS:

Şakalaşmayı sever. Hassas ve ilgilidir, Korkusuzdur. Liderlik özellikleri vardır. Psikolojiyle ilgilenir. Kolay provoke edilir. Dikkatli tedbirlidir. Hürriyetine düşkündür. Yol göstermeyi sever. Romantiktir.

EYLÜL:

Hataları yüze vurur. Detaylarla uğraşır, İyi bir konuşmacı. Sadık ve güvenilir. Sorumluluk almayı sever. Bilgi ve kültüre önem verir. Spor ve seyahati sever. İlişkilerinde seçici. Hislerini kendine saklar.

EKİM:

Herkesle sohbeti sever. İlgi odağı olmak ister. Yalancılığı yapmacıklığı sevmez. Arkadaşlarına çok önem verir. Çabuk kırılıp toparlanır. Kararsızdır, duygusaldır. Kendine kolay güvenmez. Etraftan çabuk etkilenir.

KASIM:

Eğlenceli kişilik. İnsanları kolay etkiler. Çalışkan ve sorumluluk sahibi. Kontrolü ele almayı sever. Enerjik çevresini motive eder. iyi bir liderdir. İçten ve yardımseverdir. Adil davranır. Süprizleri sever. Hataları affetmez. İradesi güçlüdür. Derin duyguları sever. Herkesi olduğu gibi kabul eder. Sır saklamayı bilir.

ARALIK:

Sadık ve cömert. Sabırsız. Birlikte vakit geçirilmesi eğlenceli. Azimli. Sosyal yönü kuvvetli. Dostlarını kendinden fazla düşünür. Kızgınlığı uzun sürmez. Sevildiğini görmek ister. Espri anlayışı gelişmiş.
Bul
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Burcuna Göre Diyet Yaparken Neden Başarısız Oluyorsun? Damla 1 166 05-10-2021 Saat 20:40
Son Yorum: KrALiÇe
Harflere Göre Karakter Analizi Limon 0 151 20-04-2021 Saat 19:19
Son Yorum: Limon
Burcunuza Göre Acınızı Nasıl Yaşarsınız? BegonviL 0 140 28-03-2021 Saat 11:50
Son Yorum: BegonviL
Burcuna Göre Hangi Emojisin? Damla 0 194 13-03-2021 Saat 13:55
Son Yorum: Damla
Burcunuza Göre Sizi Yansıtan Stiller! Damla 0 182 07-03-2021 Saat 01:11
Son Yorum: Damla

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Bilgisayar, Yazılım, Donanım, Windows, Linux, macOS, Ücretsiz Program İndir, Ip Tv, Türk Tarihi, Dünya Tarihi, Kültür, Sanat, Biyografi, Rap Müzik, Şarkı sözleri, Wordpress, MyBB, Vbulletin, SEO, Astroloji, Burçlar, Saglık, Kpss, Lys, Türkçe Forum, eglence
ForumTeams