Konu Sahibi: Engin, Kategori: Teknoloji Haberleri, Mesajlar: 3 , Okunma: 42

GittiGidiyor Kapanma Kararı Aldı

#1
[Resim: gg_logo.jpg]

2001 yılında hizmet vermeye başlayan e-ticaret platformu GittiGidiyor, Kapanma kararı aldı. Firma web sitesi üzerinden yayınladığı veda mesajında aşağıdaki ifadeleri kullandı.

"GittiGidiyor olarak 21 yıl önce ülkemizi online pazar yeri formatıyla tanıştırdık ve e-ticaretin gelişimine öncülük ettik. İş ortaklarımızla birlikte büyüyüp milyonlarca kişiye internetten güvenli alışveriş hizmeti sağladık. Sektördeki köklü geçmişimizin son 11 yılını küresel e-ticaret liderlerinden eBay'in çatısı altında geçirdik.

Ve bugün veda zamanı...

eBay'in Türkiye'de süregelen rekabet dinamikleri doğrultusunda aldığı kararla, GittiGidiyor olarak faaliyetlerimizi durdurarak platformumuzu kapatacağımızı üzülerek bildiriyoruz.

Bu zor kararın tüm süreçlerinde önceliğimiz her zaman çalışma arkadaşlarımız, satıcılarımız ve alıcılarımız için güvenilir bir süreç yönetimi gerçekleştirmek olacak.

18 Temmuz 2022 tarihine kadar alışverişe açık olacak platformumuz, bugünden (20 Haziran 2022) itibaren yeni ürün listelemeye kapatıldı. Site üzerindeki "Hesabım" bölümü, tüm alıcı ve satıcılarımızın tamamlanmamış işlemleri için 5 Eylül 2022 tarihine kadar açık kalacak. Müşteri hizmetlerimiz ise 30 Eylül 2022 tarihine kadar kullanıcılarımıza destek vermeye devam edecek.

Bu yolculukta bizimle olan tüm paydaşlarımıza, alıcı ve satıcılarımıza bağlılıkları ve GittiGidiyor'a olan katkıları için teşekkür ederiz."
Cevapla
#2
Vaybe koca bir devir sona eriyor diğer e-ticaret siteleri çoğaldı ve rakipte çok hayırlısı olsun haklarında..
Bul
Cevapla
#3
en güvenilir firmalardan biri bu kararı almak baya zor olmuştur inşallah ileride geri dönerler
Bul
Cevapla
#4
GittiGidiyor kararını Türkiye pazarındaki rekabetçi dinamikler nedeniyle almıştır. hayırlısı olsun umarım bir gün geri döner tekrardan.
Bul
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

ForumTeams