Bu uygulamayı çalıştırmak için JavaScript'i etkinleştirmeniz gerekir. You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Huriye, Nuriye Ve Düriye

Yorum Yaz

Huriye, Nuriye Ve Düriye

İçerik Üreticisi
Huriye, Nuriye ve Düriye
Huriye, Nuriye ve Düriye

Huriye, Nuriye ve Düriye...Seksen yaşlarında, çok eski üç arkadaş. Bir gün Huriye Nuriye'ye telefon eder ve 'Düriye'ye gidelim, iki sohbet eder geliriz' der. Giderler. Hal hatır, biraz muhabbetten sonra Düriye kahve yapar getirir ve içerler. Sohbete devam.

Biraz sonra Düriye yine "ay kusura bakmayın unuttum, birer kahve yapayım da içelim" der. Huriye ve Nuriye tamam olur derler ve bir kahve faslı gene geçer. Bir müddet sohbetten sonra, Düriye yine "size bir kahve bile yapmadım hemen yapayım da içelim" der ve yapar getirir. Diğerlerinde yine itiraz yok.

Aksama doğru Huriye ve Nuriye kalkarlar, evlerine gitmek üzere yola düşerler. Yolda bastonları ile yavaş yavaş yürürken, Huriye:

"Kız Nuriye, gördün mü Düriye'yi, ne kadar pinti olmuş. Bize bir kahve bile ikram etmedi...!"

Nuriye : 'Kız sen Düriye'yi ne zaman gördün...!?'  Melek
Beğen Paylaş
Yorum Yaz

Bu mesaj için cevabınızı buraya yazınız.

İnsan Doğrulama:
Lütfen aşağıda gördüğünüz onay kutusunu işaretleyin. Bu işlem, otomatik spam botlarını önlemek için kullanılır.

    Huriye, Nuriye Ve Düriye

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Forumteams.com ! sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.

Genel Forum Sitesi, Güncel Forumlar, Bilgisayar, Yazılım, Donanım, Windows, Linux, macOS, Ücretsiz Program İndir, Ip Tv, Türk Tarihi, Dünya Tarihi, Kültür, Sanat, Rap Müzik, Wordpress, MyBB, Vbulletin, SEO, Astroloji, Burçlar, Sağlık, Exxen