Konu Sahibi: uzman, Kategori: Sayfa Alış-Satış, Mesajlar: 3 , Okunma: 317

Instagram Hesap Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

#1
Bir instagram hesabı alırken bir çok dikkat edilmesi gereken şey vardır. Bu konuyu ilk defa başkasından instagram hesabı alacak kişiler için hazırlıyorum. İnstagram hesap alırken dikkat edilmesi gerekenler şunlardır :

1-) İnstagram ilk mail nedir: İnstagram hesabının ilk maili o instagram hesabının kurulduğu/açıldığı mail hesabıdır. Instagram hesap alırken dikkat edilmesi gereken en önemli şey hesabın ilk mail'li olup olmadığını bilmektir. Eğer İlk mail ile verilirse bu sizin açınızdan büyük bir artı olur çünkü tamamen en yüksek rütbe olan maile ulaşımınız olur.

2-) Kurucu Mail : Kurucu mail, ilk mail ile karıştırılan bir terimdir. Kurucu Mailleri şuanda hesapta bulunan yetkili maildir. Fakat ilk hesabın açıldığı mail değildir. İlk Maile göre yetkisi daha zordur.

Önemli Not: Bazı hesapların ilk maili kayıp olabiliyor bu yüzden en azından sizde kurucu mailin olması gerekmektedir. Bu yine de bir risktir çünkü size satış yapan kişi ilk maile sahipse hesabı geri alabilir.
Bul
Cevapla
#2
hesap alırken dolandıranlar oluyor sonuçta polise gitsen çoğu polis 1 oyun hesabını önemsemez yani para alınmadan hesap satılmaz o yüzden ve satan kiinin adresini telefon numarasını gmailini ve ondan daha önce alım satım yapan kişileri söylemesi lazım..
Bul
Cevapla
#3
Çok çeşitli şekillerde incelemek gerekiyor bir instagram hesabını. Almayı düşündüğünüz hesabın ilk mail yoksa kesinlikle para verip almayın.
Bul
Cevapla
#4
faydalı bilgiler için teşekkürler

Alacağınız kişiye dikkat etmeniz gerekiyor malum şahıs çıkabilir dikkat..
Bul
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

ForumTeams