Konu Sahibi: byking, Kategori: Netflix, Mesajlar: 1 , Okunma: 40

Netflix Şifresi Paylaştıysanız Cezayı Yediniz

#1
Döküman 
[Resim: maxresdefault.jpg]

Netflix aboneleri içerisinde şifre paylaşan yaklaşık 100 milyon kişi olduğu tahmin ediliyor ve artık firma buna bir son vermek niyetinde. Ücretli şifre paylaşımını test eden firma ücretsiz olanların peşine düşüyor.

Netflix şifre paylaşanlar dikkat!
Aynı ev dışına şifrelerin çıkarılmasını istemeyen Netflix bir yol haritası üzerinde çalışıyor. Kaynaklara göre 2022 yılı bitmeden şifrelerini paylaşanlar tespit edilmeye başlanacak.

Aylık 2$-3$ ekstra ödeme ile şifre paylaşımı projesi bir kaç ülkede test ediliyor ve ilk geri dönüşler çok olumlu. Firma ücretsiz paylaşımları engelleyerek ücretli şifre paylaşımını yaygınlaştırmayı planlıyor.Bir kullanıcı adı ve şifrenin aynı ev dışındaki farklı lokasyonlarda kullanılıp kullanılmadığını tespit edecek Netflix, faaliyet gösterdiği her pazara bunu uygulayacak. Böylece toplam 221 milyon abonenin daha da üzerine çıkılacak ve mali tablolarda beklenen abone kayıplarının da en azından kâğıt üzerinde önüne geçilmiş olacak.
Bul
Cevapla
#2
Pahalı olduğu için herhalde bu yola başvuran vardır 2,3 kişi birlikte izleyelimde yarı yarıya ödeyelim gibisinden  Gülümseme
Bul
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Netflix Nedir? Netflix Üyelik İptali Nasıl Yapılır? şenol 0 29 16-06-2022 Saat 23:34
Son Yorum: şenol
Netflix’in Merakla Beklenen Tarihi Dizisi Pera Palas, Ne Yazık Ki Bekleneni Vermiyor BegonviL 0 49 17-03-2022 Saat 13:18
Son Yorum: BegonviL
Netflix, Türkiye'de Ocak 2021'de Yayınlanacak İçerikleri Açıkladı Damla 0 175 11-01-2021 Saat 14:21
Son Yorum: Damla

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

ForumTeams