Konu Sahibi: Damla, Kategori: Rüya Tabirleri, Mesajlar: 0 , Okunma: 60

Rüyada Buzul Görmek Ne Anlama Gelir?

#1
Döküman 
Standart Rüyada Buzul Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada buzul görmek, sağlık nedenleri ile işe ara vermek veya yaşanan şehirden uzak bir yere gitmek manasına gelir. Kaplıcaya gitmek, hem fiziksel, hem de ruhsal açıdan iyi hissedilecek alternatifleri denemek ve kendine zaman ayırmak demektir. Buzul gören kişilerin etraflarındaki insanlarla belli bir mesafeleri olur. Özellikle rüya sahibi herkese kolay ısınamadığı ve yakınlık kuramadığı için az ama öz dostu var demektir. Ancak yeniliklere karşı da uzak duruyor olmanın zaman zaman iş konusunda kişiyi geri plana düşürdüğünü ve istediği başarıları elde etmesini engellediğini de işaret eder. Çeşitli anlamlara gelen rüya aynı iş yerinde kişinin mevkisini isteyen, düşmanlık yapmayan ancak şartları tamamen kendisine göre düzenlemeye çalışan, yöneticilerle arasını iyi tutan birinin varlığına alamet eder. Rüya sahibinin bu kimseyi fark etmesinin çok uzun zaman alacağını ve durumu fark ettiğinde iş işten geçmiş olacağı için üzüleceğini delalet eder.

Rüyada Buzulları Ziyaret Etmek
Turistik amaçla buzulları ziyaret ettiğini gören kişiler kendilerinde belli başlı değişiklikler yapmak için uğraşacaklar demektir. Özellikle ilişkiler ve iletişim konusunda ders almak, eğitimlere veya kurslara katılmak gündeme gelebilir. Kişinin iyi bir yönetici olmak için doğru iletişim kurmak istemesi ve herkese eşit mesafede durmayı arzulaması nedeniyle bazı özelliklerini törpülemesi gerekecek demektir.

Rüyada Buzul Resmi Yapmak
Eskiden çok sıkı fıkı olunan bir dostla aranın açılmasını ve bu duruma neyin neden olduğunu anlamayan rüya sahibinin sürekli bu konuyu düşündüğünü, moral bozukluğu yaşadığını ifade eder. Gurur yapıp arkadaşına durumu sormayan rüya sahibinin sürekli kafasından bazı kuruntular geçirdiğini ve bu yüzden de kendi moralini daha da fazla bozacağını bildirir.

Rüyada Buzul Görmenin Psikolojik Yorumu
İnsanlarla içli dışlı olmakta zorlanıldığını, özellikle kendisinden bahsetmek istemediği için derinlikli sohbetler edemeyen kişilerin duyduğu rahatsızlığı ifade eder. Konuşkan olmayan, çabuk iletişim kuramayan kimselerin çevrelerinde az sayıda insan olduğunu ve dostluk konusunda yetersiz kaldıklarını bildirir.
Bul
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Rüyada Zabıta Görmek Damla 0 30 28-05-2022 Saat 13:24
Son Yorum: Damla
Rüyada Üzüm Görmek Ne Anlama Gelir? SteLLase 0 63 23-04-2022 Saat 13:59
Son Yorum: SteLLase
Rüyada Kadın Göğsü Görmek SteLLase 0 40 16-04-2022 Saat 14:10
Son Yorum: SteLLase
Rüyanızda Annenizi Görmek SteLLase 0 69 23-01-2022 Saat 14:09
Son Yorum: SteLLase
Rüyada Eşini Görmek Ne Anlama Geliyor? Rüyada Eşini Görmenin Tabiri Damla 0 97 29-10-2021 Saat 13:09
Son Yorum: Damla

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

ForumTeams