Forumteams.com ForumTeams M.

Rüyada Muhabbet Kuşu Görmek

Konu

Döküman #1
Rüyada Muhabbet Kuşu Görmek

[Resim: xYn597p.jpeg]

Rüyada muhabbet kuşu görmek, konuşmayı seven, yakınlık ve yarenlik gösteren arkadaş canlısı bir kişi tanımlanır. Bekar bir kimsenin rüyasında muhabbet kuşunu görmesi rüya sahibinin evleneceğine ve yeni bir yuva kuracağına yorumlanır. Bazen Rüyada muhabbet kuşu görülmesi toplantı yapılacağı anlamına da gelir.

Rüyada Muhabbet Kuşu Görmenin Anlamı ve Yorumu
Rüyada muhabbet kuşu görmek, toplanmayı ve şirket kurmayı seven birtakım kimselere delalettir. Kişinin rüyada muhabbet kuşu görmesi, uzak bir yere sefer yapacağı ve salimen evine döneceği anlamına da gelmektedir. Muhabbet kuşu hayır ve müjdeye de delildir. Muhabbet kuşunun gelip başına konduğunu görmek, devlet ve nimete ermeye işaret etmektedir.

Evcil bir kuşu türü olan muhabbet Kuşu alımlı ve düzgün konuşan bir kadın veya çocuğa da işarettir. Bazı yorumcular, rüyada görülen Muhabbet Kuşunu, filozof ve düşünürle; Muhabbet Kuşunun yavrusunu da, böyle bir şahsın çocuğu ile yorumlamıştır.

Rüyada Muhabbet Kuşu Yakalamak
Muhabbet kuşunu yakaladığını gören rüya sahibi üzüntü, keder ve sıkıntılardan kurtulacağı ve kendisini mutlu edecek bazı gelişmelerin yaşanacağına tabir edilir. Rüyada muhabbet kuşu yakalamak, devlet kurumlarından gelecek hayır ve bereket ile rüya sahibinin rızkının genişliğine işarettir.

Rüyada Mavi Muhabbet Kuşu Görmek
Rüyayı gören kişinin, iş hayatı ile ilgili çok güzel olaylar ile karşılaşacağına yorulur. Rüyada mavi muhabbet kuşu görmek rüya sahibinin alacağı bir haber sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine işaret eder. Mavi muhabbet kuşu aynı zamanda mutlu ve huzurlu bir yuvaya sahip olunacağı anlamına da gelmektedir.

Rüyada Yeşil Muhabbet Kuşu Görmek
Yeşil muhabbet kuşu, rüya sahibinin büyük bir kazanca nail olacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada yeşil muhabbet kuşu, rüyayı gören kişi için beklediği bir makam yükselmesinden veya girmek istediği bir işten çok daha iyi yerlere geleceğine yorumlanır. Rüya sahibinin yapacağı işlerde kazançlı çıkağını ifade eder.

Rüyada Sarı Muhabbet Kuşu Görmek
Kafeste görülen sarı muhabbet kuşu, sıkıcı bir ilişkiye çağrışım yapar. Rüyanızda dalda yahut elde sarı muhabbet kuşu görmeniz ise sevinçli bir haberin geleceğine işaret sayılır. Bazen Aile ferdinden küçük kız çocuğu olarak yorumlanır. Bazen da geveze, kıskanç güzel bir kadın olarak tanımlanır. Kimi zaman da, sarı muhabbet kuşu umutsuz bir aşka işaret eder. Kimi zaman ise şöhret sahibi olunacağına hükmedilir.

Rüyada Beyaz Muhabbet Kuşu Görmek
Rüyada görülen beyaz muhabbet kuşu, ziynet eşyalara, taca, erkek yahut kadınlara ve sevimli çocuklara delalet eder. Rüyada beyaz muhabbet kuşu görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatı ile ilgili bir yolculuğa çıkacağına yorumlanır. Aynı zamanda, rüya sahibinin, uzun zamandan beri içinde bulunduğu sorunlardan kurtulacağına işaret eder.

Rüyada Yavru Muhabbet Kuşu Görmek
Yavru muhabbet kuşları sevinçli haberlere, sözü dinlenen kimselere işaret eder. Rüyanızda yavru muhabbet kuşu görmeniz mutluluk, keyif, ağız tadı, bolluk, bereket ve kısmet şeklinde tabir edilir. Rüyasında muhabbet kuşunun yavrusunu gören kişi güzel ve mutluluk verici olaylar yaşayacak, sürpriz gelişmeler yaşayacaktır. Yavru muhabbet kuşu aynı zamanda sevinçli haberler almaya delalet eder.

Rüyada Kafeste Muhabbet Kuşu Görmek
Kafeste görülen muhabbet kuşu, düzgün konuşan, doğru sözlü, isabetli görüşleri olan bir arkadaşa işaretle birlikte güzel sesli, akıllı, ileride hafız olacak bir evlada da işarettir.

Muhabbet kuşu rüyası, zengin bir kimseye veya şakacı ve güzel konuşan bir kadına işaret eder. Bazen de, türkü ve şarkı söyleyen, müzik aleti çalan bir kimseye işaret eder. Kafeste çırpınan bir muhabbet kuşu görmek, üzüntü ve kedere işarettir

Yetki ve makam sahibi bir kimsenin, kendi kafesinde güzel sesli bir muhabbet kuşunun olduğunu görmesi, akıllı ve tedbir sahibi bir danışman veya yardımcıya işarettir. Bazen kafeste muhabbet kuşu görülmesi, dili yüzünden sıkıntıya düşmüş bir insana işaret eder.

Rüyada Muhabbet Kuşu Yumurtası Görmek
Muhabbet kuşu yumurtası, kolaylıkla elde edilen rızka işarettir. Rüyada muhabbet kuşunun yumurtladığını görmek, çocuk ile tabir olunur. Bazı kere de rüyada muhabbet kuşu yumurtası görmeniz, güzel kadınlara, hısım, akraba ve dostların bir araya toplanmalarına ve para biriktirmeye delalet eder. Rüya sahibinin gelecekte çok varlıklı biri olacağına yorulur.

Rüyada Muhabbet Kuşu Sevmek
Muhabbet kuşunu sevmek, şeref ve itibara, mal ve dünyalık kazanmaya işarettir. Rüyada muhabbet kuşu sevmek, eve yada iş yerine misafir geleceğine işarettir. Aynı zamanda rüya sahibinin sıkıntı ve üzüntüden, yoksulluk ve çaresizlikten kurtulacağını gösterir.

Rüyada Muhabbet Kuşu Almak
Rüyada muhabbet kuşu almak veya kendisine bülbül hediye almak, güzel sesli, akıllı, etkili konuşan bir evlat ve arkadaşla yorumlanır. Evlenmek arzusunda olan bir kimsenin rüyasında muhabbet kuşunu aldığını görmesi, hayra işarettir.

Rüyada Muhabbet Kuşu Tutmak
Evindeki bülbülün öldüğünü veya uçup gittiğini görmek, evlat veya arkadaşını kaybetmeye işarettir. Rüyada muhabbet kuşu tutmak, üzüntü, keder ve sıkıntıyı def etmeye, borcunu ödemeye ve bu yüzden sevinç duymaya delalet eder.

Rüyada muhabbet kuşunun etinden yemek, varlıklı kişilerden gelecek menfaate delalet eder.

Rüyada birçok muhabbet kuşuna sahip olduğunu görmek, reislik ve mala delalet eder.

Rüyada muhabbet kuşlarını beslemek, bir yerde yönetici olmaya delalet eder.
Bir kimsenin rüyada muhabbet kuşunun sesi işittiğini görmesi, üzüntü ve kederden kurtuluşa delalet eder ve hayra erişir.
[/font]
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Döküman Rüyada Üzüm Görmek Ne Anlama Gelir? SteLLase 0 34 23-04-2022 Saat 13:59
Son Yorum: SteLLase
  Rüyada Kadın Göğsü Görmek SteLLase 0 25 16-04-2022 Saat 14:10
Son Yorum: SteLLase
Döküman Rüyanızda Annenizi Görmek SteLLase 0 51 23-01-2022 Saat 14:09
Son Yorum: SteLLase
  Rüyada Eşini Görmek Ne Anlama Geliyor? Rüyada Eşini Görmenin Tabiri Damla 0 78 29-10-2021 Saat 13:09
Son Yorum: Damla
Döküman Rüyada Renkli Gelinlik Görmek Damla 2 132 22-10-2021 Saat 09:48
Son Yorum: Limon

Google Reklamları