Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LibreOffice 6.4.5 Ücretsiz Ofis Programı İndir
#1

[Resim: discover_.jpg]
Daha fazlasını yapın - daha kolay, daha hızlı.
LibreOffice, pazardaki en güçlü Özgür ve Açık Kaynaklı Ofis yazılımını oluşturmayı sağlayan birçok uygulama içermektedir: Writer; kelime işlemci, Calc; hesap tablosu uygulaması , Impress; sunu, Draw; çizim ve akış şeması uygulaması, Base; veritabanı ve veritabanı ön ucu ve Math matematik yazılımı..
.
Güzel görünen belgeler, nihayet.
Belgeleriniz; bir mektup, yüksek lisans tezi, broşür, maliyet raporları, satış sunuları, teknik çizimler ve diyagramlar gibi amaçları ne olursa olsun profesyonel ve temiz görünecektir.
.
Bütün belgele biçimleriyle uyumlu
LibreOffice, Microsoft® Word, Excel, PowerPoint ve Publisher gibi birçok belge biçimi ile uyumludur. Ancak LibreOffice, bunların ötesine giderek daha çağdaş bir açık standart olan OpenDocument Format (ODF) (AçıkBelge Biçimi) kullanmanızı sağlıyor.
.
Uzantılar ile daha fazla özellik alın
Birlikte gelen öntanımlı birçok özelliğin yanı sıra LibreOffice güçlü eklentileriyle ile kolaylıkla yeni özellikler kazanabilmektedir. İlgili platformlarımızdan daha fazla eklenti ve belge şablonu edinebilirsiniz.
.
Özgür, şimdi ve sonsuza dek
LibreOffice, özgür ve açık kaynaklı bir yazılımdır. Geliştirilmesi yeni yetenek ve fikirlere açıktır ve yazılımımız özverili kullanıcı topluluğumuz tarafından her gün test edilmekte ve kullanılmaktadır.
.
Belgelerinizi kolayca düzenleyin
Writer'a belgenize etkileşimli formlar eklemeyi kolaylaştıran bir Form menüsü eklendi. Yeni tablo tasarımları artık kullanılabilir. Bunun yanında Arama araç çubuğunda artık belgede dolaşımı hızlandıran bir arama türleri aşağı açılır listesi bulunuyor. Ayrıca posta birleştirme yaparken Writer'ın kendi içindeki tablolardaki veriyi kullanabilirsiniz.
.
Hesap tablolarıyla daha akıllıca çalışın
Calc'ta hesap tablolarındaki korumasız hücreleri seçmeye yarayan yeni komutlar eklendi. Dosya > Dışarı Aktar penceresini kullanarak, belirli bir hücre aralığı seçimini ya da seçili şekiller grubunu, PNG veya JPG biçiminde dışarı aktarabilirsiniz. Son olarak, ODF 1.2 uyumlu bayt konumu kullanarak metin arama ve değiştirmeyle ilgili üç yeni hesap tablosu işlevi eklenerek Bağlantılar penceresi basitleştirildi.
.
Mükemmel sunumlar
Sunumlarınızın göz alıcı olması için ev ve iş kullanımına yönelik yeni 10 harika şablon eklendi. Ek olarak, artık öntanımlı sayfa oranı 16:9. Bu sayede artık yeni sunumlarınız geniş ekranlar ile doğrudan uyumlu olacak.
.
LibreOffice Online - ofis paketiniz, her yerde
Ofis paketinin bulut tabanlı çevrimiçi sürümü olan LibreOffice Online'da artık kullanıcı avatarları destekleniyor ve yorumların içinde gösteriliyor. İletişim pencereleri eklendi, güncellendi ve bundan böyle yazım denetimi Writer, Calc ve Impress'in her birinde kullanılabilir. Writer'ın artık bir etkileşimli yatay çizgisi var ve Calc'a temel grafik düzenleme özellikleri katıldı.
Ekran Görüntüleri
.
Writer

[Resim: Screenshot-01-New-TR.png]
Calc
[Resim: Screenshot-03-New-TR.png]
[Resim: Screenshot-04-New-TR.png]
Impress
[Resim: Screenshot-05-New-TR.png]
Draw
[Resim: Screenshot-06-New-TR.png]
Base
[Resim: Screenshot-07-New-TR.png]
Math
[Resim: Screenshot-08-New-TR.png]
Cevapla


Bu Konudaki Yorumlar
LibreOffice 6.4.5 Ücretsiz Ofis Programı İndir - Yazar: Engin - 01-08-2020 Saat 20:54

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular / Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Son Yorum Yazar: şenol
02-08-2020 Saat 01:07
Son Yorum Yazar: şenol
02-08-2020 Saat 00:55

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi