Bu uygulamayı çalıştırmak için JavaScript'i etkinleştirmeniz gerekir. You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Windows 11 Fotoğraf Düzenleyicisi Güncelleme Aldı

Yorum Yaz

Windows 11 Fotoğraf Düzenleyicisi Güncelleme Aldı

KURUCU
Windows 11 fotoğraf düzenleyicisi güncelleme aldı
Windows 11 fotoğraf düzenleyicisi güncelleme aldı

[Resim: EhyP-sv4_UODJNj2u5MW0Q1.jpg]

Windows 11 fotoğraf düzenleyicisi uygulamasında önemli değişiklikler yapıldı. Yeni güncelleme kullanıcılara ayrıcalıklar sağlıyor.

Microsoft, Windows işletim sisteminde yer alan pek çok uygulamada yaptığı yenilikler ile biliniyor. Bu uygulamalar arasına bir yenisini daha ekleyen firma, şimdi de Fotoğraflar uygulamasını güncelleme kararı aldı ve yapılan değişiklikleri Windows kullanıcıları ile paylaşmış oldu.

Windows 11 fotoğraf düzenleyicisi güncellendi

Microsoft’un sunmuş olduğu Fotoğraflar uygulamasında yapılan güncellemelerden birisi kırpma özelliği olarak bizlerin karşısına çıkıyor. Kırpma aracının konumunu güncelleyen ekip, bununla birlikte yeni bir işlev daha ekledi. Önceden kullanıcılar bir fotoğrafı yatay döndürebiliyordu. Artık dikey döndürme desteği de eklendi. Eklenen bir diğer özellik şeffaflık üzerine oldu. Fotoğraflar uygulamasında saydam bir görseli ayırt etmek zor olabiliyor. Artık PNG formatında yer alan bir görüntünün düzenlenmesi sırasında arka planın saydam olup olmadığı anlaşılabiliyor olacak. Bu sayede kullanıcılar rahatlıkla düzenleme yapabilecek.

Microsoft’un geliştirdiği Fotoğraflar uygulaması daha pek çok yeniliğe ev sahibi oldu. Yapılan bir diğer güncellemeye göre ekip, ayarlamalar kısmını geliştirdi. Önceden kullanıcılar bir seçeneği kullanırken menü açması gerekiyordu. Yapılan yenilik ile beraber artık menü olmadan birçok seçenek aynı ekranda bulunacak. Bu sayede hızlı düzenleme yapmak mümkün hale gelecek. Bir diğer güncellemede de netlik ayarı, nokta düzeltme ve kırmızı göz giderme özellikleri hakkında. Bu özellikleri kullananlar biraz üzülebilir. Çünkü yeni sürümde artık bu özelliklerin olmayacağı belirtildi. Yeni uygulama kademeli bir şekilde kullanıcılar ile paylaşılıyor. Yine de kullanıcılar mağazayı kontrol edebilir.
Fikrin rütbesi yoktur.
Beğen Paylaş
KURUCU
RE: Windows 11 Fotoğraf Düzenleyicisi Güncelleme Aldı
Windows 11 için en büyük eksiklik bence sürükle bırak özelliğinin olmayışı umarım en kısa zamanda geri getirirler.
Beğen Paylaş
Web Yazılımcısı
RE: Windows 11 Fotoğraf Düzenleyicisi Güncelleme Aldı
Teşşekürler bilgilendirme için.

Umarız ilerki zamanlarda sürükle bırak özelliğinide getirirler kolaylık olur kullanıcılar açısından.
Beğen Paylaş
Yorum Yaz

Bu mesaj için cevabınızı buraya yazınız.

İnsan Doğrulama:
Lütfen aşağıda gördüğünüz onay kutusunu işaretleyin. Bu işlem, otomatik spam botlarını önlemek için kullanılır.


    Windows 11 Fotoğraf Düzenleyicisi Güncelleme Aldı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Forumteams.com ! sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.

Genel Forum Sitesi, Güncel Forumlar, Bilgisayar, Yazılım, Donanım, Windows, Linux, macOS, Ücretsiz Program İndir, Ip Tv, Türk Tarihi, Dünya Tarihi, Kültür, Sanat, Rap Müzik, Wordpress, MyBB, Vbulletin, SEO, Astroloji, Burçlar, Sağlık, Exxen