Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Wordpress AMP eklentisi Mobil için en hızlı yöntem
#1

Wordpress AMP eklentisi Mobil için en hızlı yöntem

AMP, dağıtım platformlarında sürekli olarak hızlı, güzel ve yüksek performanslı web deneyimleri sağlar. WordPress için Resmi AMP Eklentisi, güçlü yetenekleri ve ayrıntılı yayıncı denetimleriyle WordPress siteleri için tam entegre AMP yayıncılığını destekler. Siteniz açılmıyor olsa bile Google önbelleklerinden sitenize ait sayfalar çok hızlı bir şekilde gösterilir. Sitenize giren ziyaretçiyi kaçırmamış olursunuz.

[Resim: banner-1544x500.png?rev=1987390]

Eklenti tarafından sağlanan özellikler ve yetenekler şunlardır


Uyumluluk Aracı: AMP hata ayıklamasını olabilecek doğrulama hataları, bunlara neden olan işaretleme / komut dosyaları ve bu sayfa içeriğinden sorumlu sitedeki belirli bileşenler (örn. Tema, eklenti, çekirdek) hakkında ayrıntılı bilgilerle AMP hata ayıklamasını sağlayarak AMP deneyimlerinin geliştirilmesine yardımcı olur.

CSS Tree Shaking: Bir sitedeki tanımlanmış CSS kurallarının tek AMP sayfalarında izin verilen CSS boyut sınırını aştığı durumlarla başa çıkmada yardımcı olur.

Default Tema Desteği: dört varsayılan tema için tam AMP geçerliliği sağlar.

Gutenberg Desteği: Gutenberg ile tamamen entegre olan AMP içeriğinin oluşturulmasını sağlar.

AMP'nin ilk Deneyim desteği: platformun esnekliğinden veya içeriğin kalitesinden ödün vermeden mobil için tam uyumlu hale getirdiği sitelerin hitinde de artış sağlanmasına vesile olur.

Birçok Optimizasyon: Sayısız kod, performans ve geliştirici deneyiminde gelişmeler: özelleştirme esnekliğinden daha iyi kullanıcı arayüzü akışlarına destek olur.
WordPress için resmi AMP eklentisi ile WordPress ekosistemi, standart, esnek ve iyi bilinen içerik oluşturma iş akışından sapmadan dünya standartlarında AMP deneyimleri oluşturmak için ihtiyaç duyduğu yetenek ve araçları sunar.


AMP eklentisi nasıl yüklenir?
Eklenti hakkında daha fazla bilgi edinmek ve AMP içerik oluşturma iş akışınızı güçlendirmek için yeteneklerinden yararlanmaya başlamak için resmi AMP eklenti ürün sitesini ziyaret edin.

AMP eklenti sayfası İçin Tıklayın
Cevapla


Bu Konudaki Yorumlar
Wordpress AMP eklentisi Mobil için en hızlı yöntem - Yazar: şenol - 11-07-2020 Saat 21:54

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular / Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi